Welding
& Locksmith
Works

WLW group – váš spoľahlivý partner

Montáž, zváranie, potrubné systémy. Ponúkame komplexné služby v oblasti dodávok a montáže investičných celkov, potrubných rozvodov a oceľových konštrukcií. Sme držiteľom certifikátu ISO 9001:2008 a oprávnení na opravu plynových a tlakových zariadení. WLW znamená „Welding & Locksmith Works“, teda zváračské a zámočnícke práce. Naši pracovníci sú profesionáli s bohatými skúsenosťami a na výkon prác majú všetky potrebné certifikáty.

Od svojho vzniku WLW group, s.r.o. realizovala montáže pre klientov v rôznych priemyselných odvetviach vo viacerých krajinách sveta. V našich referenciách sú práce pre automobilový, potravinársky, chemický, papierenský priemysel a iné. Zhodnotenie dlhoročných skúseností pri riešení a realizácii náročných montážnych a zváračských prác sú garanciou kvality vykonávaných prác.

História

Naša história sa viaže na spoločnosť MARKMONT, ktorá pôsobila na trhu v roku 1996. Od roku 2004 spoločnosť WLW group, s.r.o.  postupne prebrala od zakladateľskej spoločnosti obchodné aktivity a stala sa jej nástupcom.

CIELE

Cieľom WLW group je poskytovať zváračské a zámočnícke služby na najvyššej kvalitatívnej úrovni pre maximálnu spokojnosť našich klientov. Dobré meno spoločnosti je uznaním pre každého z nás.

BUDÚCNOSŤ

Chceme byť medzinárodne uznávanou firmou, ktorej meno a práca sú zákazníkmi vysoko cenené pre kvalitu a profesionálny prístup. Vedenie spoločnosti WLW group, s.r.o. určuje strategické ciele pre budúce obdobia v súlade s najvyššími požiadavkami kvalitatívnych a ekologických európskych noriem.

Našou snahou je udržať a vylepšiť pozíciu spoločnosti na trhu s ohľadom na maximálnu spokojnosť zákazníkov.

členovia skupiny WLW

SLOVENSKO

WLW group, s.r.o., Novozámocká cesta 2/3862, 945 01 Komárno
Branch Office: Prievozská 4/B, 821 09 Bratislava

Maďarsko

Gyor
Pripravované zastúpenie

Nemecko

WLW Industrial Services, Mníchov
Pripravované zastúpenie